Bugünlerde birçok insan fizzy, Muud, Spotify, Google Play Müzik veya Apple Müzik  gibi bir çok müzik yayını hizmete alındı. Ancak, müzik koleksiyonuna bağlı olanlar için  akış henüz yeterince iyi değil. Kendi müzik koleksiyonunuz varsa ve stok müzik çalar sizin için yapmıyorsa, o zaman Android’deki en iyi müzik çalar uygulamaları için bizim seçimlerimiz! Yerel müzik çalan ve müzik akışı yapan bir şey arıyorsanız, işte size en iyiler.

Neutron Player

Fiyatı : Ücretsiz / Süre kısıtlamalı

Pro : ₺ 23.99   Google Play Store

Arayüz rahatsız edici olabilir, ancak kendini, ses dosyalarını ayırt etmek için profesyonel bir müzik çalar olarak düzenler. Bu onaylama ses tonları, ayarları ve fonksiyonları bir ton ile destekliyor. Çok çeşitli ses formatlarına yönelik desteğin yanı sıra, uygulama, surround ses, çapraz besleme ve gürültülü filtreleme, normalleştirme, perde kontrolü ve diğer ses tweaks gibi şeyler için çok sayıda DSP ayarı paketler sunuyor.

blank  blank blank blank

blank blank blank blank

Poweramp

Fiyatı : Ücretsiz / Süre kısıtlamalı

Pro : ₺ 6.83 Google Play Store

Tam sürüme 6.83₺ yükseltme ile 15 günlük deneme için ücretsiz bir özellik dolu Android oynatıcı. Uygulamaya çok çeşitli ses formatları, 10 bantlı grafik ekolayzer, şarkı sözü desteği, .cue dosyaları ve çok sayıda çalma listesi formatı desteği dahildir. Bir etiket editörü, hızlı kütüphane arama, ev ve kilit ekranı widget’ları ve sayısız görsel ve ayar özelleştirmeleri, güzel bir Android müzik çalar uygulaması için dışarı çıkmak istediğinizde Poweramp’ı bir seçenek haline getiriyor.

blank blank blank blank

blankblankblank blank blank blank

AIMP

Fiyatı : Ücretsiz Google Play Store

Google Play’deki en iyi ücretsiz müzik player diyebilirim.  Nerdeyse tüm müzik türlerini oynatabilmesinin yanında  diğer ücretli uygulamaların sunduğu hemen herşeyi sunuyor. çalma listesi oluşturma ve kaydetme, güçlü ekolayzer, ön tanımlı birçok DSP, extra bas , Uyku zamanlayıcısı ve Diğerlerinden farklı olarak Alarm için çalma listesi yada istediğiniz sevdiğiniz müzikleri sırayla çalabilme fonksiyonu. Android müzik uygulamarından hoşlanmayan aradığı müzikleri bulamayan için biçilmiş kaftan, klasik klasör görünümüyle müzikleri bilgisayardan yüklediğiniz gibi seçip dinleme imkanı sunar

blank blank blank blank

blank blank blank blank

BlackPlayer Music Player

Fiyatı : Ücretsiz  / Pro : ₺ 2.00  Google Play Store

Daha az bilinen, kaputun altında iyi özellikleri barındıran temiz, yapılandırılabilir bir arayüze sahip kaygan, minimalist bir uygulama. Kaydırma denetimleri, kitaplığın çeşitli izlerini (parça, albüm, sanatçı, tür) ve ayrıca oynatma sırasında kolayca gezinmenizi sağlar. Sonraki veya önceki parçalara götürmek için dikey çubuklar. Audio ucunda, BlackPlayer 5 bant ekolayzının yanı sıra bas güçlendirici ve sanallaştırıcı gibi çeşitli ses efektleri ve onu destekleyen cihazlarda boşluksuz oynatma ve crossfade içerir. BlackPlayer ayrıca üç widget, bir ID3 etiket editörü ve FLAC ve gömülü şarkı sözü desteği ile birlikte gelir

blank blank blank blank

blank blank blank

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.