Güncel olarak yaptığı indirimler ve ücretsiz sunulan oyunlarla oyuncuları mutlu eden Humble Bundle, bu kez Rockstar Games oyunlarından oluşan güzel bir indirim paketleri kampanyasıyla karşımıza çıkıyor!

 1 Dolarlık Paket: Manhunt, GTA: Vice City, GTA III ve Max Payne oyunlarından oluşuyor. Nostalji ve hikâye meraklıları için ideal!

9.5 Dolarlık Paket: İlk pakettekilere ek olarak Bully: Scholarship Edition, GTA: San Andreas, L.A. Noire ve Max Payne 2 oyunlarından oluşuyor.

15 Dolarlık Paket: İlk ve ikinci paketteki oyunlara ek olarak L.A. Noire’s DLC, GTA IV, GTA: Episodes From Liberty City ve Max Payne 3 oyunlarının Steam keylerinden oluşuyor.

Bu avantajlı paketleri alarak hem Steam kütüphanenizi doldurabilir, hem de bu birbirinden kaliteli eski/yeni jenerasyon oyunlarla bir seri yaratmış olup oyun senaryosunu eksiksiz anlayabilirsiniz. Özellikle hikâyeye önem verenler için ideal!

Paketleri incelemek veya satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Humble Bundle kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

Kaynak: tabletadam.com

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.