PUBG’de oyuncular son zamanlarda oyunda çok fazla hile olduğundan şikayet ediyorlardı. Bunun üzerine perşembe günü yayınlanan güncellemede çeşitli önlemler alındı.

Ancak bu kez de masum oyuncular oyundan banlanmaya başladı. Son güncellemede oyunda durduk yere yaşanan çökmeler ve FPS düşüşleri de oyuncuların canının sıktı. Bu sorunların oluşmasındaki en büyük etmen bilgisayarlarda açık olan başka uygulamalardan kaynaklanıyor. Ancak şimdilik güvenilir bir çözüm mevcut değil.

Geliştirici ekip Bluhole da sorunların farkında olduklarını belirtmiş. “Bu sorunu çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Yaşanan çelişkileri kontrol ediyoruz. ” .Bluehole aynı zamanda anti-virüs programı kullanan oyuncuların tslgame ve tslgame_BE dosyalarını virüs programına bu dosyaları taratmamalarını tavsiye etti. Yani bu iki dosyayı istisna listesine eklememiz sorunu çözebilirmiş.

Bluehole ekibi de bu sorunlarla karşılaşmışlar. Anti-hile çözümünün diğer programlarla bir çakışma yaşadıklarını fark etmişler ve sorunu düzeltme çalışmalarına başlamışlar. Yakın zamanda sorunu düzelten güncelleme gelecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.